BİLGİ TLM Token Hakkında

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
22.92₺
Çekilen #MR
0₺

king63

New member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.20₺
Çekilen #MR
0₺
@boss ben TR binance ye forum linkinden uye oldum . aslında giris yapıcaktım da uye oldum . ) şimdi diger normal ingilizce olanına da uyeyim.
sorum şu bu iki borsa birbirinden bagımsız ama sahipleri aynı dogru mudur. ? Dogru ise arada ne gibi farklılık var kral teşekürler

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
22.92₺
Çekilen #MR
0₺
@boss ben TR binance ye forum linkinden uye oldum . aslında giris yapıcaktım da uye oldum . ) şimdi diger normal ingilizce olanına da uyeyim.
sorum şu bu iki borsa birbirinden bagımsız ama sahipleri aynı dogru mudur. ? Dogru ise arada ne gibi farklılık var kral teşekürler
Hocam her borsada işlemler kullanıcı arasında olur. Buda kitlenin fazla olduğu yerde hızlı işlem anlamına geliyor. Mesela sen BTC satış emri verdiğinde ben gelip onu alıyorum gibi düşün. Binance bu iş için en uygun olanlardan birisi şu anda.

ocetinkaya

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.21₺
Çekilen #MR
0₺
Şu anda BNB ile çıkıyo sanırın hocam.
yarın sabah açılıyor bakalım ne olacak değeri benim tahminime göre ortalama 10 cent olacaktır

bunlarda benim kartlarım
resim_2021-04-12_211837.png

king63

New member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.20₺
Çekilen #MR
0₺
Hocam her borsada işlemler kullanıcı arasında olur. Buda kitlenin fazla olduğu yerde hızlı işlem anlamına geliyor. Mesela sen BTC satış emri verdiğinde ben gelip onu alıyorum gibi düşün. Binance bu iş için en uygun olanlardan birisi şu anda.
binance.com ile trbinance.com farklı site demi yatır çek için selfie istiyo mu

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
22.92₺
Çekilen #MR
0₺
binance.com ile trbinance.com farklı site demi yatır çek için selfie istiyo mu
Selfie tüm borsalar istiyor hocam. Binance.com a üye olduysan aynı hesabın ile trbinance.com a da geçiş yapabiliyorsun.

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
22.92₺
Çekilen #MR
0₺

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
22.92₺
Çekilen #MR
0₺

huseyin

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.60₺
Çekilen #MR
0₺
Hiç bir değeri kalmadı bu TLM'nin eridi bitti iyice. BNB 'leri de kitledik 30 gün dokunamıyoruz.