Erco88

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.40₺
Çekilen #MR
0₺
Arkadaşlar Thodex hakkında her şey muamma kimse bir şey bilmiyor. Hesap kitap ne olacak belli değil. Bilgisi olan var mı kapandı mı?

Thodex açılacak mı?
Thodex açılmazsa ne olacak?

Thodex ceosu Twitter hesabını da kapatmış. Konu hakkında bilgi sahibi olan bir şeyler paylaşsın lütfen.

Xran10

Active member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.20₺
Çekilen #MR
0₺
Sanırım haberler hiç te iç açıcı değil. Faruk Fatih Özer Twitter hesabını neden kapar? On binlerce insan olumlu açıklama beklerken bu olacak iş mi?

Faruk-Fatih-Ozer-Thodex-CEO.jpg

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
23.92₺
Çekilen #MR
0₺

leblebi

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.20₺
Çekilen #MR
0₺
Adam 2 gün önce ülkeyi terk etmiş zaten biz tozunu bulamayız onun artık. Takip ediyorum bakalım nasıl çözülecek bu mesele. Thodex'te parası olanlara Allah sabır versin

Can19

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.00₺
Çekilen #MR
0₺
Yavaş yavaş olay neticelenmeye başlıyor. Ben pek ihtimal vermiyorum açılacağına. Açılacak olsa durmadan açıklama yaparlar. Sosyal medyadaki bu galyan başı boş bırakılmazdı.

ocetinkaya

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.21₺
Çekilen #MR
0₺
Bu saatten sonra açılmaz açılsa bile şirket kendi kendine batacaktır kimse orada parasını tutmaz geri toparlaması en az 3 4 yıl alır ki zaten adam uçup gitmiş
sadece oyalama taktiği kullanarak panik havası oluşmasını yavaşlatmaya çalışıyor.

Çok şükür kazık yemediğim tek yer burası. Kapanmadan yaklaşık 1 hafta önce hesabımın silinmesini istemiştim. Destek talebinde bulunup daha sonra istediğim destek talebi silinince sinir olup hesabımı kapattırmıştım.

sinan

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.39₺
Çekilen #MR
0₺
Thodex firmasına ait hesaplarda 31 Milyon TL 'lik mevduatlara MASK el koydu. Bakalım zaman neler gösterecek. Thodex kullanıcıları için gerçekten aşırı derecede stresli bir dönem.

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
23.92₺
Çekilen #MR
0₺
En son Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer'in kız kardeşi ve ağabeyi göz altına alındı diye biliyorum.

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
23.92₺
Çekilen #MR
0₺
Thodex firmasından halen daha elle tutulur bir açıklama yok. Akıbet ne olur zaman aşımında unutulur mu birlikte göreceğiz. Ama her güzel ve verimli girişimi ülkemizde kötüye kullanım her zaman olmuştur. Bu aklımızda kalmalı her zaman.

leblebi

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.20₺
Çekilen #MR
0₺
Kayda değer hiçbir gelişme yok, hiçbir bilgi verilmiyor. Tosun gibi seneler sonra kendisi gelip teslim olmasını mı bekleyeceğiz bu adamın. Paramız pul olunca mı gelecek ??