Hasan

Moderator
Moderatör
Çekilebilir #MR
3.93₺
Çekilen #MR
0₺

Bulut madenciliği artık oldukça yaygınlaşan bir şekilde kullanılmaktadır. Bir çok kripto para borsa sitesi de buna güçlü bir şekilde yer yermektedir. StormGain de kullanıcılarına her 4 saatte 1 çalıştırılacak şekilde madencilik fırsatı sunuyor. Üstelik ücretsiz. 4 saat aralıklar ile Bulut madenciliği yapabilir bu sayede günde 0.35 USD ye kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Elde edilen kazançları hesaba çekmek için StormGain, minimum 10 USD kadar mining yapılma şartı koşuyor. StormGain ile bulut madenciliği yaparak elde ettiğiniz 10 USD değerindeki kazancınızı BTC olarak hesabınıza çekebilir yada nakite çevirebilirsiniz.

Nasıl Mining Yapılır?

Aşağıdaki vereceğimiz linkten ücretsiz hesap açmanız gerekmektedir.

Ücretsiz Mining Hesabı Açmak İçin BURAYA Tıklayın

1.png

Başarılı bir şekilde hesap açıldıktan ve mail onayınızdan sonra Miner yazan alana tıklamanız gerekmektedir..

2.png

Sonrasında işlemi başlatabilir ve bunu her 4 saatte bir tekrarlayarak kazancınızı arttırabilirsiniz. StormGain kripto para borsasının tüm kullanıcılarına sunduğu bu eşsiz ve ücretsiz ayrıcalık ile ayrıca kripto para alım satımları da kolaylıkla ve çok düşük komisyonlar ile yapılmaktadır.

StormGain 4 kıta ve 100 den fazla ülkede hizmet veren global çapta tanınmış, denetlenen ve güvenilir bir firmadır.

Ücretsiz Hesap Açmak İçin BURAYA Tıklayınız

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
19.92₺
Çekilen #MR
0₺
Ayda ortala 10 dolar kadar kazanç sağlanabilecek bir sistem ve güvenilir. StormGain kripto borsasında alım satım yapıyorsanız ise bu oran çok daha fazlaya çıkıyor. Aşağıda örnek bir görsel bırakayım ilgilenenler için;

Hiç yatırım yapmadığınız taktirde ortalama kazancınız bu şekilde olacaktır.

az.png

Diğer kazanç türleri ise aylık alım satım hacminize göre aşağıdaki gibi olmaktadır;

b.png

c.png

dz.png

e.png

Alım satım hacmi biraz daha aktif olan arkadaşlar için doların günümüz kurunu düşünecek olursak oldukça kazançlı bir bulut madenciliği sistemine sahip Stormgain

Hasan

Moderator
Moderatör
Çekilebilir #MR
3.93₺
Çekilen #MR
0₺
Ücretsiz bulut madenciliği sunan borsalar piyasaya yeni girmiş yad girecek olanlar için deneme hesabı da sunabiliyorlar. Stormgain de aynı şekilde üye olduğundan bir demo hesabı ile alım satım yapma olanağı sağlıyor.

Demo hesabı ile test ederken bunun yanı sıra da bulut madenciliği ile de ufak miktarlarda kazım yaparak para kazanma olanağı sağlıyor.

Xran10

Active member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.20₺
Çekilen #MR
0₺
Stormgain madencilik sistemini bende kullanıyorum. Akmasa da damlıyor misali. Oradan gelen Tether'ler ile Ethereum yada Bitcoin alıyorum. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum şimdilik fena değil kazancım. Sonuç olarak bir para vermiyorsun kazanmak için sadece 4 saat aralıklar ile kazı yapmak için butona basıyorsun o kadar.

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
19.92₺
Çekilen #MR
0₺
Düzenli kullanımda haftalık 3 USDT kadar kazanım elde edilebiliyor. Bu kötü bir rakam değil zaten. Ayrıca kazanılan USDT' leri istediğin koine dönüştürüp al sat ile büyütebiliyorsun da. Örneğin Ripple alındığında geçen hafta ikiye katlandı.

Mutlu

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
1.21₺
Çekilen #MR
0₺
Uygulama çok güzel. Kendi ağınızı kurarak mining yapıp ek kazanç elde edebiliyorsunuz. Kazanılan USDT ler ile al sat yaparak sonrasında çekim yapabiliyorsunuz. Ama çekim konusundaki limitleri bilmiyorum

Cemaslan

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
1.11₺
Çekilen #MR
0₺
Zar zor 10 USDT yaptığım hesabımda kaldıracı keşfettim ve 50 USDT oldu. Sonra nasıl bir anda sıfır olduğunu hiç anlamadım :) Kaldıraç tehlikeli bir şeymiş onu anladım.

Dedere

New member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.35₺
Çekilen #MR
0₺
Ben 1 kez 10 dolar cüzdan çektim buradan ama onu direk hesabına alamıyorsun. Katlaman lazım ve sonra 10 dolar hesapta kalacak gibi çekiyorsun. Kaldıraçta b100 dolara kadar çıktım bir kez ama sonra hepsi yok oldu. Yani elime nakiti alamadım buradan. Son kez 10 dolar olması için kasıyorum onu çekersem bilgi veririm.

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
19.92₺
Çekilen #MR
0₺
Türkiyeye kapalı mı? Benim hesap ülkenizi desteklemiyor diye kapattılar.
Ben kullanıyorum hocam herhangi bir kapanma yada kısıtlama yok. Destek al istersen siteden bi hesabında sorun olmasın