SORU ? Hangi Kripto Para Borsasını Önerirsiniz?

turkuaz

New member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.00₺
Çekilen #MR
0₺
Selam arkadaşlar. Forumda yeniyim sanırım yeni bir forum ama güzel düşünülmüş bizler için oldukça fala verimli olabilir. Kripro para borsası neredeyse hepimizin hayatına hızlı bir giriş yaptı.

Ben şu anda işlemlerimi Paribu üzerinden yapıyorum. Ufak miktarlarla alım satım işlemi yapıyorum şu anlık. Ama daha ciddi yatırımlar yapmayı planlıyorum. Önerebileceğiniz daha iyi bir yer yada memnun olduğunuz sorun yaşamayacağım bir borsa öneriniz var mı? Genelde Binance kullanıyor sanırım herkes. Ben üye değilim önerilerinizi bekliyorum.

Hasan

Moderator
Moderatör
Çekilebilir #MR
3.93₺
Çekilen #MR
0₺
Selam arkadaşlar. Forumda yeniyim sanırım yeni bir forum ama güzel düşünülmüş bizler için oldukça fala verimli olabilir. Kripro para borsası neredeyse hepimizin hayatına hızlı bir giriş yaptı.

Ben şu anda işlemlerimi Paribu üzerinden yapıyorum. Ufak miktarlarla alım satım işlemi yapıyorum şu anlık. Ama daha ciddi yatırımlar yapmayı planlıyorum. Önerebileceğiniz daha iyi bir yer yada memnun olduğunuz sorun yaşamayacağım bir borsa öneriniz var mı? Genelde Binance kullanıyor sanırım herkes. Ben üye değilim önerilerinizi bekliyorum.
Binance ve TRbinance kullanıyorum ben. Her ikisinden de oldukça memnunum.

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
23.92₺
Çekilen #MR
0₺
TRbinance komisyon oranları nedir peki arkadaşlar?
trbinance-komisyon-oranı.png

Komisyonlarda BNB kullanılmasını seçersen oldukça düşük komisyon oranları ile işlem yapabilirsin.

Kemal

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
1.40₺
Çekilen #MR
0₺
BTCTürk' te gayet başarılı. Aynı zamanda çok kullanışlı ve hoş bir ara yüzü var.

Xran10

Active member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.20₺
Çekilen #MR
0₺
Binance'den şaşman. Özelliklede Thodex olayından sonra yerli borsalar güven sarsıyor.