KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
19.92₺
Çekilen #MR
0₺
holo-hot -nedir.png

Selam arkadaşlar.

Bu alanda Holo (HOT) hakkında günlük olarak genel anlamda soru, sorun, görüş ve önerileriniz gibi yorumlar ile iletişim halinde ve diyalog halinde verim sağlayabiliriz diye düşündüm.

HOT | Holo İletişim Alanı, takibini yapan kullanıcılarımıza fayda sağlaya aktır. Hızlı yükselişler, ani düşüşler, piyasa beklentileri ve analistlerin görüşleri gibi bilgiler alım satım yapacaklar için yararlı olacaktır.

Bu konuda argo, küfür vb. gibi türevler kullanmadan başlığı düzgün şekilde kullanarak herkes için yarar sağlayacak kıvama getirelim lütfen.

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
19.92₺
Çekilen #MR
0₺
Holo bugün güzel bir yükselme yakaladı. Yatırımcılarını kısa ve uzun vadede mutlu edecek gibi duruyor. Bu mesajı yazdığım sırada Paribu borsasında Holo, 0.01224 TL den işlem görüyor. Son 24 saatlik hacimde maksimum olarak 0,01385 TL seviyelerine kadar geldi. Ayrıca son 24 saatlik alım/satım hacmi ise 15191,7 M olarak gözüküyor yine Paribu borsasında.

Ferr0

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.20₺
Çekilen #MR
0₺
Holo projeleri can suyu olmaya başladı. Bu gün günlerden holoooo. An itibari ile Holo 0.0060 USDT oldu.

Kemal

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
1.40₺
Çekilen #MR
0₺
Holo enteresan hareketler yapıyor. Bir aşağı bir yukarıya doğru. Sanki bir anda atak yapacak gibi tabi BTC bir anda düşüş yaşamazsa diyelim.