CHZ Chiliz & Socios Hedeflerim

ocetinkaya

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.21₺
Çekilen #MR
0₺
Daha önce herhangi bir forumda bunu yazmadım bakalım yıl sonuna kadar ne kadar kazanıp ne kadar kaybedeceğiz...

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki aşağıdaki bakiyelerde asla kendi param yok kendi paramı ve üzerine az miktardada olsa karımı çektim. Hepsini kaybetsem bile zararım olmayacak tek kaybım karım kaybolmuş olacak.
Not: Asla yatırım tavsiyesi olmayıp sadece bilgi amaçlıdır . Gaza gelip alıpta zarar etmeyiniz sonrasına ben karışmam.

Gün itibari ile chz Türk Lirası üzerinden hesaplama yapılacaktır.

Elimde 80 adet city, 8 adet pfl, 1 adet gal ,2 adet ybo, 10 adet asr,4 adet atm token, 3 adet f1 yer almaktadır. (eksik veya hatalı var ise düzeltilecektir.)
Chz olarak ise ortalama olarak 7210 adet chz vardır.

Yıl sonu hedef 100 bin tl

dvrzener

New member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.20₺
Çekilen #MR
0₺
Pek anlamam bu ilerden yeni yeni adım atmaya başladım bu konulara ve yeterli bilgi sahibi olmadan hiçbir işe kalkışmak istemiyorum. Yatırım yapmak istiyorum ve çevrem indexfx adında bir site önermişti. Fakat biraz araştırınca şikayet var ekşi sözlük gibi sitelerden dolandırıcı ve para tuzağı olduğuna dair mesajlar görmeye başladım. Misal index fx . Benim gibi biri için önerebileceğiniz güvenli siteleri bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi: