BTC Bitcoin Balon mu?

ocetinkaya

Member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.21₺
Çekilen #MR
0₺
Selamlar,
Belki bir çok insanın söylediği bir şeyi dile getirmek istiyorum. Bitcoin vs coinlerin hepsi milletin cebindeki parayı çalmak amaçlı olduğunu düşünüyorum. Yok ayı sezonu yok boğa sezonu diyerek bilinçli olarak çıkartılıp bilinçli olarak düşürülmektedir. Dünyadaki tek kul yapısı para birimi dolardır bunun dışındaki tüm para birimleri değersizdir. ABD bu işten karı olmasa bu paraların alayını kökten siler atar. Tek bir mahkeme kararına bakar ve şuan düşüşe rağmen Bitcoin değerini 1000 dolara kadar çeker

Siz ne düşünüyorsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hasan

Moderator
Moderatör
Çekilebilir #MR
3.93₺
Çekilen #MR
0₺
Selamlar,
Belki bir çok insanın söylediği bir şeyi dile getirmek istiyorum. Bitcoin vs coinlerin hepsi milletin cebindeki parayı çalmak amaçlı olduğunu düşünüyorum. Yok ayı sezonu yok booğa sezonu diyerek bilinçli olarak çıkartılıp bilinçli olarak düşürülmektedir. Dünyadaki tek kul yapısı para birimi dolardır bunun dışındaki tüm para birimleri değersizdir. Abd bu işten karı olmasa bu paraların alayını kökten siler atar. Tek bir mahkeme kararına bakar ve şuan düşüşe rağmen bitcoin değerini 1000 dolara kadar çeker

Siz ne düşünüyorsunu?
Gece yarısı Bitcoin ile birlikte tüm piyasa çok sert bir düşüş yaşadı ama sonradan biraz toparladı. Sanki yine o düşüş pozisyonuna gidiyor gibi piyasa.