KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
23.92₺
Çekilen #MR
0₺
avalanchei.jpg

Selam arkadaşlar.

Bu alanda Avalanche (AVAX) hakkında günlük olarak genel anlamda soru, sorun, görüş ve önerileriniz gibi yorumlar ile iletişim halinde ve diyalog halinde verim sağlayabiliriz diye düşündüm.

AVAX | Avalanche İletişim Alanı, takibini yapan kullanıcılarımıza fayda sağlaya aktır. Hızlı yükselişler, ani düşüşler, piyasa beklentileri ve analistlerin görüşleri gibi bilgiler alım satım yapacaklar için yararlı olacaktır.

Bu konuda argo, küfür vb. gibi türevler kullanmadan başlığı düzgün şekilde kullanarak herkes için yarar sağlayacak kıvama getirelim lütfen.

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
23.92₺
Çekilen #MR
0₺
Avax son 1 haftada 98 TL lik seviyelerden şu an 345 TL lik seviyelere kadar çıktı. Devasal bir yükselişe sahip olan Avalanche tüm zamanların en yüksek seviyelerinde seyir ediyor.

Xran10

Active member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.20₺
Çekilen #MR
0₺
Avax son 1 haftada 98 TL lik seviyelerden şu an 345 TL lik seviyelere kadar çıktı. Devasal bir yükselişe sahip olan Avalanche tüm zamanların en yüksek seviyelerinde seyir ediyor.
Dün 430 TL seviyelerini de gördü yeni bir rekor kırdı Avax. Ama şu anda 360 TL' lik seviyelerde olması yerine oturduğunu da gösterebilir. Yeniden ciddi bir atak bekliyorum Avalanche'den ben.

KriptoMor

KriptoMor
Yönetici
ADMİN
Moderatör
Çekilebilir #MR
23.92₺
Çekilen #MR
0₺
Avax bugün stabil gidiyor. Bir kaç kez ani iniş çıkış tüm kripto paralarda olduğu gibi Avalanche'de de oldu.

xensus

New member
K.M.F Üyesi
Çekilebilir #MR
0.00₺
Çekilen #MR
0₺
Merhaba, Avalanche Wallet'imde bulunan Avax'larımı X chain'den C chaine'e transfer ettim. X chainimde bakiyem sıfırlandı fakat C chain'e Avaxlarım gelmedi ve şu anda Cüzdan bakiyem 0 olarak görünüyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.